Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0