Series
Ratings
17
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0- The Tuna and The DolphinRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5