Movies
Ratings
48
Midnight in ParisRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0