Titles you rated
Kick-AssRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0