Movies
Ratings
1124
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5