Movies
Ratings
32
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5