Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0