Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5