Titles you rated
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5