Series
Ratings
98
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 2.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0