Series
Ratings
14- Arknights: Prelude to DawnRated ★ 2.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Angels of DeathRated ★ 3.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0