Titles you rated
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Enough SaidRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 2.0
Labor DayRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
DuelRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5- Birthday CardRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A DayRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0