Titles you rated
WonderRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
First ManRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5