Series
Ratings
64
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Torihada 4Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Wonderful MamaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5