Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 1.0
Wishing StairsRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0