Series
Ratings
173
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 2.5- Soul EaterRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0- TorikoRated ★ 3.5
MURAI in LOVERated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- TorikoRated ★ 4.0
- K-ON!!Rated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 4.5