Movies
Ratings
517
First ManRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0
HugoRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Europa ReportRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0