Series
Ratings
61
SandglassRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 5.0- 5minstealer: A pledge to godRated ★ 3.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
SEAL TeamRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
DevsRated ★ 3.0
The Loudest VoiceRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0