Titles you rated
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 4.0
Botsurakuyoteino Kizokudakedo, Himadattakara Mahō-o KiwametemitaRated ★ 3.0
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 3.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.5
Beheneko: The Elf-Girl's Cat Is Secretly an S-Ranked Monster!Rated ★ 2.0
The World is Still BeautifulRated ★ 4.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 2.0
I'm Quitting HeroingRated ★ 3.0
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 4.0
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up TrashRated ★ 4.0
The Most Notorious "Talker" Runs the World's Greatest ClanRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.5
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the CountrysideRated ★ 2.0
The Strongest Sage With the Weakest CrestRated ★ 1.0
Alternate World PharmacyRated ★ 2.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5