Movies
Ratings
145
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
MommyRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.0
First ManRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
RomaRated ★ 2.0