Titles you rated
Metal LordsRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 2.5
Wild ChildRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Funny FaceRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5