Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
Wrath of ManRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
IncantationRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 1.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.5