Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
HerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Àma GloriaRated ★ 5.0
Where Hands TouchRated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Knock at the CabinRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 2.5