Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 5.0- たったひとつの恋Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5