Movies
Ratings
195
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0