Movies
Ratings
289
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 2.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Lu Over the WallRated ★ 5.0