Movies
Ratings
133
Tidal WaveRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0