Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
UsRated ★ 1.5
ThelmaRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
NewnessRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The BronzeRated ★ 4.0- PMS CopRated ★ 2.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 3.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.5
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 2.5
RampageRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0