Movies
Ratings
40
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Stand Up GuysRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0