Series
Ratings
26
DarkRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5