Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Yowamushi PedalRated ★ 1.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0