Movies
Ratings
360
FrozenRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0