Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5- All Bark No BiteRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 5.0
End of WatchRated ★ 5.0
BrothersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
ShameRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0