Titles you rated
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
LifeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0