Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0