Titles you rated
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.0
The Deer HunterRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
Blue VelvetRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0