Movies
Ratings
252
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.0