Movies
Ratings
1809
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0