Titles you rated
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
American VandalRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 3.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0