Series
Ratings
159
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.0
Worst Ex EverRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 2Rated ★ 4.0
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 4.0
American Murder: Laci PetersonRated ★ 4.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 4.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.5
The MatchmakersRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0