Series
Ratings
62
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
What's Wrong with Being Wily?Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0