Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
FracturedRated ★ 4.0
Heart of StoneRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.5