Movies
Ratings
368
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0- SennentuntschiRated ★ 3.0