Movies
Ratings
245
MaterialistsRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The SeatRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Yumi's Cells the MovieRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5