Movies
Ratings
196
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5