Series
Ratings
103
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0