Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
Moon YoungRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 3.5