Series
Ratings
89
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5