Movies
Ratings
191
Paradise MurderedRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0