Series
Ratings
386
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Wind BlowsRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 1.0
NewtopiaRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5